Anna Gricuk

Anna Gricuk

Dziennikarka

Jestem studentką języka chińskiego i historii na SOAS, University of London. Obecnie poznaję język i kulturę Chin na rocznej wymianie na 北京师范大学 (Beijing Normal University). Kocham literaturę, pracę z dziećmi i podróże. Bardzo tęsknię za polskim chlebem.

Sabina Weston

Sabina Weston

Dziennikarka

Rocznik ’96. Studiuję filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uczę się też języka chińskiego. Interesuję się debatami parlamentarnymi (jestem sekretarzem Klubu Debat UW) oraz podróżami – głównie po Europie i Azji. Czas wolny spędzam kreśląc 汉字 oraz czytając Houellebecqa.

Tymek Skowroński

Tymek Skowroński

Dziennikarz

Rocznik 97. Od matury mieszkam w Paryżu, gdzie studiuję filozofię na uniwersytecie Paris Sciences et Lettres. Bardzo ciekawi mnie rosyjska kultura, w związku z czym uczę się rosyjskiego i spędziłem część wakacji w Petersburgu.

 

Bardzo polecam to miasto, szczególnie siedzenie nad kanałami wieczorem, o ile nie leje deszcz i nie wieje zimny wiatr.
Magdalena Róża Petrow-Ganew

Magdalena Róża Petrow-Ganew

Dziennikarka

Jestem studentką drugiego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam wszystkie pory roku, ale najbardziej kocham jesień i zimę. W tym okresie dzieją się najpiękniejsze rzeczy! Wszędzie są kasztany i dywany z liści później nadchodzi czas śniegu, jazdy na nartach, Bożego Narodzenia i karnawału. Interesuje się polityką i poezją a w wolnym czasie lubię chodzić po muzeach (najlepiej jeżeli wystawiają Monet! ) i spotykać się ze znajomymi.

Klaudia Błachnio

Klaudia Błachnio

Dziennikarka

Teodor Wójcik

Teodor Wójcik

Dziennikarz

Studiuję inżynierię w Sztokholmie, a znajomi mówią mi Gruby. Do 2017 będę żyć w kraju, w którym powietrze jest czyste, ludzie zaspokojeni i estetyczni, a wieczorami napotyka się łosie i sarenki. Zajmuję się gadaniem, czytaniem polskich dramatów i wiosłowaniem. Tęsknię za barami mlecznym.

Karol Cheda

Karol Cheda

Dziennikarz

Student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowany myślą polityczną i filozofią polityki. Prywatnie pasjonat fantastyki, szermierki i muzyki rockowej.

Joanna Miśkiewicz

Joanna Miśkiewicz

Dziennikarka

Pochodzę z Kozienic, studiuję w Warszawie. W zeszłym roku podjęłam studia na SGGW, ale je rzuciłam i jestem teraz na polityce społecznej na UW. Oprócz artykułów piszę także wiersze, kilka razy zostały nagrodzone, najlepiej wychodzą mi satyryczne. Trenuję krav magę, co kilkakrotnie przydało mi się w życiu, i mam pomarańczowy pas. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy.