Jerzy Gut

Jerzy Gut

Redaktor Naczelny / Dziennikarz

Jestem absolwentem I SLO przy ul. Raszyńskiej. Interesuję się filozofią, polityką i ekonomią. To właśnie te kierunki będą moimi wiodącymi przedmiotami na University of Warwick. W wolnym czasie uprawiam wioślarstwo.

Bartosz Gromek

Bartosz Gromek

Naczelny Techniczny / Dziennikarz

Studiuję informatykę na UW. W wolnym czasie lubię się szwendać i grać w pokera. By nie stracić duszy czytam i przygodnie piszę artykuły.

Julia Jasińska

Julia Jasińska

Naczelna PR / Dziennikarka

Jestem absolwentką warszawskiego liceum z maturą międzynarodową, studentką polityki i stosunków międzynarodowych na University of Warwick. Interesuje się historią najnowszą i polityką. Odkąd poznałam dzieje współczesnej Rosji, marzę o podróży koleją transsyberyjską. W wolnym czasie śpiewam i oddaję się nowej pasji, którą jest gotowanie.
Natalia Kowalczyk

Natalia Kowalczyk

Naczelna Korektorka / Dziennikarka

Cześć, nazywam się Natalia Kowalczyk. Mam 21 lat. Skończyłam IB w Liceum im. Stefana Batorego, a obecnie studiuję Organizację Produkcji w Łódzkiej Szkole Filmowej. Interesuję się filmem, malarstwem, teatrem, modą , fotografią i wszystkim co interesujące. W wolnych chwilach chodzę na basen, jogę, słucham kiczowatych utworów z lat 80, robię filmy i zdjęcia, przebieram się a przede wszystkim śmieję z błędów językowych dziennikarzy Młodych Dwudziestoletnich