Jerzy Gut

Jerzy Gut

Redaktor Naczelny

Jestem absolwentem I SLO przy ul. Raszyńskiej. Interesuję się filozofią, polityką i ekonomią. To właśnie te kierunki będą moimi wiodącymi przedmiotami na University of Warwick. W wolnym czasie uprawiam wioślarstwo.

Bartosz Gromek

Bartosz Gromek

Naczelny Techniczny

Jestem absolwentem matexu w XIV LO, będę studiował informatykę na UW. W wolnym czasie lubię się szwendać. Przygodnie piszę artykuły.

Nikolina Kubiak

Nikolina Kubiak

Naczelny Grafik

Jestem absolwentką XXXIII LO w Warszawie i obecnie studiuję Elektronikę z systemami audiowizualnymi na University of Surrey. Lubię podróże i piję dużo herbaty. Wolny czas spędzam na słuchaniu muzyki, czytaniu bądź oglądaniu jednego z ulubionych filmów po raz dziesiąty

Krzysztof Rzepecki

Krzysztof Rzepecki

Fotograf

Jestem Licealistą, w przyszłości miejmy nadzieję studentem szkoły filmowej. Z zamiłowania fotografem i operatorem. Z tym też liczę związać swoją przyszłość.

Ania Gricuk

Ania Gricuk

Dziennikarka

Jestem absolwentką liceum IB przy Raszyńskiej, Polko-Kanadyjką z korzeniami chińskimi urodzoną w Londynie. Pasjonuję się literaturą i podróżami, od małego entuzjastycznie wdrażam ekologiczne nawyki u znajomych i rodziny. Rozpocznę naukę Historii i Chińskiego na SOAS, University of London.

Miłka Kruszewska

Miłka Kruszewska

Dziennikarka

Jestem wychowawcą w warszawskim Kiku. Rozpoczynam pierwszy rok studiów kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuję się psychologią i sztuką. Czas wolny poświęcam jodze, przyjaciołom, podróżom i książkom.

Julia Jasińska

Julia Jasińska

Dziennikarka

Jestem absolwentką warszawskiego liceum z maturą międzynarodową, studentką historii i niemieckiego na University of Warwick. Interesuje się historią najnowszą i polityką. Odkąd poznałam dzieje współczesnej Rosji, marzę o podróży koleją transsyberyjską. W wolnym czasie śpiewam i oddaję się nowej pasji, którą jest gotowanie.

Rita Müller

Rita Müller

Dziennikarka

W tym roku zaczynam studia na ASP (wydział scenografii) i na UW (wydział Artes LiberalesLubię Matissa, literaturę rosyjską i Harrego Pottera. Chcę pojechać do Estonii.

Mery Rościszewska

Mery Rościszewska

Dziennikarka

Jestem absolwentką V Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Józefa Poniatowskiego, a od października będę studentką kierunku pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Działam także jako wychowawca grupy LXX w SR w KIKu.
Interesuję się literaturą, polityką (niestety), kulturą. Chyba zostanę nauczycielką albo animatorką kultury. Lubię filmy Felliniego i książki pisarzy iberoamerykańskich. Może będę mieszkać na wsi.

Magdalena Róża Petrow-Ganew

Magdalena Róża Petrow-Ganew

Dziennikarka

Jestem absolwentką LO im. Cervantesa w Warszawie i od tego roku zaczynam studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Kocham wszystkie pory roku, ale najbardziej lubię zimę bo uwielbiam Święta Bożego Narodzenia, śnieg i jazdę na nartach. Interesuję się poezją i polityką a wolny czas poświęcam głównie na spotykanie się ze znajomymi.