Czy mamy bać się Trumpa?

Czy mamy bać się Trumpa?

Rankiem 9-tego listopada 2016 roku, Polaków budzi informacja o zwycięstwie Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Kandydat republikanów zdobył 279 głosów elektorskich, przeciwnicy demokratów zwyciężyli również w wyborach do Senatu i Izby Reprezentantów. Czy to szok?

czytaj dalej
Clinton vs. Trump

Clinton vs. Trump

8 listopada zbliża się wielkimi krokami. Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych wzbudzają coraz większe emocje. Nie jest żadną tajemnicą, że wybór wpłynie nie tylko na życie Amerykanów, ale także ludzi na całym świecie…

czytaj dalej
Kongres Obywatelski

Kongres Obywatelski

Kongres Obywatelski to dla mnie świetna inicjatywa, która sprzyja poznawaniu nowych ludzi, czerpaniu wiedzy z ich doświadczenia oraz budowaniu dialogu społecznego. To okazja do posłuchania nie tylko ludzi biznesu, ale też naukowców oraz wszelkich osób, które działają społecznie.

czytaj dalej
A może odrobina kultury?

A może odrobina kultury?

Zazwyczaj gdy postanawiamy odwiedzić którąś ze stolic europejskich, w planach mamy zwiedzenie tamtejszych muzeów. Taka rozrywka może być niezwykle przyjemna, ale może zamienić się też w piekło na ziemi, jeżeli dobór muzeów okaże się nietrafny. Lepiej uprzednio sprawdzić, do jakiego muzeum się wybieramy.

czytaj dalej